Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Cand intra o amendă în debitul unei persoane?
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Cand intra o amendă în debitul unei persoane?

Bună ziua.Va rog,cand intra o amendă în debitul unei persoane?
george-neagu, moderator
Eu stiu ca amenda poate fi considerata un credot, acesta trebuie platita... si, din cate stiu, la scadenta, dupa ce trece perioada in care o poti plati merge la finante la primaria de domiciliu...