Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Buna ziua, un student la cursurile de zi daca s-a ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Buna ziua, un student la cursurile de zi daca s-a angajat si ...

Buna ziua, un student la cursurile de zi daca s-a angajat si primeste salariu mai poate primi si pensie alimentara de la unul dintre parinti?
Doar daca face dovada ca veniturile obtinute din munca nu ii sunt indestulatoare pentru un trai decent.