avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1281 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... mi am luat 5 zile Co Luni, marți, miercuri, joi și ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

mi am luat 5 zile Co Luni, marți, miercuri, joi și vineri Întrebare:; ...

mi am luat 5 zile Co
Luni, marți, miercuri, joi și vineri
Întrebare:; sâmbătă și duminică sunt liber și încep muncă de luni, sau început serviciu sâmbătă, prima zi de după vineri?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:44, 9 Noiembrie 2023
Programul unitatii cum este? Se lucreaza si in weekend? Daca da, incepu lucrul de sambata.
Incepeti munca de luni .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu de odihna si zile libere Dani1993 Dani1993 Este.legal ca angajatorul sa lege zilele de concediu de odihna cu zilele libere care imi reveneau în mod normal ? Dau 1 exemplu,eu lucrez 1 zi 12 ore cu 1 zi ... (vezi toată discuția)
Concediu de odihna sevraj sevraj Buna, va rog sa ma lamuriti si pe mine .... lucrez La o firma cu 3 angajati si un director ( magazin ) si programul nostru e cam amestecat in ideea ca lucram ... (vezi toată discuția)
Concediu sabtotat gabriel22 gabriel22 Buna ziua, Lucrez intr-un centru comercial... in care se lucreaza si sambata si duminica mi-am luat concediu 1 saptamana ( 5 zile adica ) exemplu : ... (vezi toată discuția)