Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... mi am luat 5 zile Co Luni, marți, miercuri, joi și ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

mi am luat 5 zile Co Luni, marți, miercuri, joi și vineri Întrebare:; ...

mi am luat 5 zile Co
Luni, marți, miercuri, joi și vineri
Întrebare:; sâmbătă și duminică sunt liber și încep muncă de luni, sau început serviciu sâmbătă, prima zi de după vineri?
Programul unitatii cum este? Se lucreaza si in weekend? Daca da, incepu lucrul de sambata.
Incepeti munca de luni .