avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1056 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva T.C.M.R.I.C
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva T.C.M.R.I.C

Buna ziua. Unde s-ar gasi arhiva muncitorilor din perioada 1982-1989 Trustul de constructie, montaj, reparatii in industria chimica(T.C.M.R.I.C) Bucuresti. Am gasit la Giurgiu dar este doar arhiva de proiectari. Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 18:24, 13 Noiembrie 2023
Adresati-va aici sa va spuna despre arhiva societatii COREMO SA, CII ARDELEANU IOAN, poz. 349
[ link extern ]

T.C.M.R.I.C. BUCURESTI (in ultima perioada se numea COREMO SA BUCURESTI)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna ziua . detinator arhiva Munteanua Violeta Munteanua Violeta Sotul meu a lucrat din 1984 1990 ca sudor la TAGCMRTC Antrepriza de Constructii Montaje si Reparatii In Industria Chimică Făgăraș nu stim unde este.pt o ... (vezi toată discuția)
Arhiva trust constructii montaj bucuresti moraru852 moraru852 Buna ziua ! Unde pot gasii arhiva firmei Trust constructii montaj bucuresti?Socrul meu a lucrat acolo intre anii 1979_1983 si are nevoie de o adeverinta sa ... (vezi toată discuția)
Arhive cărți munca Carnicu Carnicu Va rog sa mă ajutați cu informații despre arhivă următoarelor societăți: C.M.C.I.B.- uzina București 1973 -1976; I.U.I.U. ISLAZ Alexandria ... (vezi toată discuția)