Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva T.C.M.R.I.C
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva T.C.M.R.I.C

Buna ziua. Unde s-ar gasi arhiva muncitorilor din perioada 1982-1989 Trustul de constructie, montaj, reparatii in industria chimica(T.C.M.R.I.C) Bucuresti. Am gasit la Giurgiu dar este doar arhiva de proiectari. Multumesc
Adresati-va aici sa va spuna despre arhiva societatii COREMO SA, CII ARDELEANU IOAN, poz. 349
[ link extern ]

T.C.M.R.I.C. BUCURESTI (in ultima perioada se numea COREMO SA BUCURESTI)