Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cum se interpreteaza urmatoarea fraza: autoturismul ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cum se interpreteaza urmatoarea fraza: autoturismul marca........ ...

cum se interpretează următoarea fraza: autoturismul marca........ trece de drept in proprietatea privata a Municipiului București ,LIBER DE ORICE SARCINI ..,urmând a fi valorificat.......................
întrebare : cine trebuie legal sa se ocupe cu scoaterea din evidenta Direcției Taxe si Impozite de sector ...
t1hn2cus, utilizator
Primăria Municipiului București va trimite la DITL o copie a certificatului de vacanță succesorală, urmând ca autoturismul respectiv să fie radiat de pe numele proprietarului defunct.