Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Ce se întâmplă dacă am scos de 2 ori același z?
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Ce se întâmplă dacă am scos de 2 ori același z?

Ce se întâmplă dacă am scos de 2 ori același z?ambele aceiași suma
george-neagu, moderator
Atunci când se scoate Z, casa de marcat evidențiază vânzările pană în acel moment zi, oră, minut, secundă(?). Pe următorul Z nu poate să apară altceva decât vânzările făcute după emiterea Z dinainte (dacă nu sunt vânzări va fi zero).

Nu știu cum ați reușit performanța descrisă mai sus.
Iulian MANEA, Contabil
Bună ziua
Am verificat,și,da,al 2 lea Z este 0
Când am văzut ca am scos Z,nu m-am uitat și la suma
Mulțumesc!