Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... PENSIE COMUNITARA MAREA BRITANIE SOTUL MEU ARE LUCRATI ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

PENSIE COMUNITARA MAREA BRITANIE SOTUL MEU ARE LUCRATI 21 DE ...

PENSIE COMUNITARA MAREA BRITANIE SOTUL MEU ARE LUCRATI 21 DE ANI IN MAREA BRITANIE SI 21 DE ANI IN ROMANIA FARA CEI 7.5 ANI PT.GRUPA VARSTA DE PENSIONARE IN MAREA BRITANIE ESTE 66 ANI SI 6 LUNI ESTE NASCUT IN 1960 POATE BENEFICIA DE REDUCEREA VARSTEI DE PENSIONARE DACA ARE PESTE 40 ANI MUNCITI IN AMBELE TARI REDUCERE VARSTA LA PENSIA DIN MAREA BRITANIE?
Dvs. intrebati pe un site din Romania despre legislatia aplicabila in Marea Britanie ... Doar acolo ati putea afla ce conditii cer si daca exista asa ceva in legislatia lor ...
Multumesc si felicitari pt.promptitudine
Se poate să ieșiti la pensie înainte de a ajunge la vârsta precizată de stat din motive medicale sau personale.