Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna la toată lumea . Am nevoie de sfatul dvs cum ar ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna la toată lumea . Am nevoie de sfatul dvs cum ar trebui ...

Buna la toată lumea .
Am nevoie de sfatul dvs cum ar trebui sa procedez

Am primit donație teren de la fica mea
Ea a depus dosarul ptr autorizație de construire care a ieșit după ce deja sa făcut schimbarea de proprietar .
Ce ar fi de făcut în continuare ca eu sa fiu în legalitate.
Menționez ca am fost la notar și mia făcut
Ficamea o declarați în care ma împuternicite și a-mi da mie yoate drepturile și a autorizației etc .
De la primărie mi sa spus sa merg cu declarația notar la cartea gunciara și sa o duc acolo ce am primit de la notar
Eu șanț deja intabulat pe teren.
Mulțumesc
Dar unde apreciați ca nu ați fi în legalitate? Unde vedeți dvs o problema?