Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara.Eu trebuie sa iau de la ITM Constanta 3 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara.Eu trebuie sa iau de la ITM Constanta 3 adeverințe ...

Buna seara.Eu trebuie sa iau de la ITM Constanta 3 adeverințe tip carte de munca de unde am lucrat,iar eu am lucrat in București o perioada și asta în 2006 până în 2008.Credeti că cei de la ITM Constanta poate să îmi de-a adeverințele tip carte de munca prin email???Se poate așa?
Puteti solicita ITM-ului sa vi le comunice pe adresa de domiciliu sau la ITM-ul in raza caruia aveti domiciliul.