avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 825 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara.Eu trebuie sa iau de la ITM Constanta 3 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara.Eu trebuie sa iau de la ITM Constanta 3 adeverințe ...

Buna seara.Eu trebuie sa iau de la ITM Constanta 3 adeverințe tip carte de munca de unde am lucrat,iar eu am lucrat in București o perioada și asta în 2006 până în 2008.Credeti că cei de la ITM Constanta poate să îmi de-a adeverințele tip carte de munca prin email???Se poate așa?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:11, 4 Decembrie 2023
Puteti solicita ITM-ului sa vi le comunice pe adresa de domiciliu sau la ITM-ul in raza caruia aveti domiciliul.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Problema carte de munca AndreiMIT AndreiMIT Buna ziua, Incerc sa aflu ce s-a intamplat cu cartea mea de munca, in anul 2007 m-am angajat la o firma de paza aveam aproximativ 19 ani, nu mai retin daca ... (vezi toată discuția)
Cartile de munca mosneanu mosneanu intrebarea mea este ,de la ITM spre firma se dau toate cartile de munca sau doar cele ale angajatilor in prezent,ca nu am cum sa iau legatura cu fosti angajati ... (vezi toată discuția)
Recuperare vechimea in munca adragan964 adragan964 buna ziua,cum as putea sa-mi recuperez anii de vechime cu adeverinte de vechime sau ceva asemanator(cartea de munca mi-a pierdut-o ultimul patron iar firma nu ... (vezi toată discuția)