Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverințe tip carte de munca se pot da prin email ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverințe tip carte de munca se pot da prin email fiind distanta ...

Adeverințe tip carte de munca se pot da prin email fiind distanta destul de mare între localități?Adica ITM Constanta și eu stau in Mangalia
va pot trimite prin posta ... nu mai postati aceeasi problema de mai multe ori in forum.