avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 764 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Adeverințe tip carte de munca se pot da prin email ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Adeverințe tip carte de munca se pot da prin email fiind distanta ...

Adeverințe tip carte de munca se pot da prin email fiind distanta destul de mare între localități?Adica ITM Constanta și eu stau in Mangalia
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:13, 4 Decembrie 2023
va pot trimite prin posta ... nu mai postati aceeasi problema de mai multe ori in forum.
va pot trimite prin posta ... nu mai postati aceeasi problema de mai multe ori in forum.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Buna seara.eu trebuie sa iau de la itm constanta 3 adeverințe ... Daniela121986 Daniela121986 Buna seara.Eu trebuie sa iau de la ITM Constanta 3 adeverințe tip carte de munca de unde am lucrat,iar eu am lucrat in București o perioada și asta în 2006 ... (vezi toată discuția)
Arhiva c.r.r - completarea carnetului de munca obstinato obstinato Nu stiu ce inseamna sigla C.R.R.Vag imi aduc aminte ca intreprinderea colecta cereale si avea legatura cu Siloz Port Constanta.Am nevoie de date pt completarea ... (vezi toată discuția)
Eliberare carte de munca valentinaaa valentinaaa As vrea sa stiu un model de cerere pentru trimiterea cartii de munca de la ITM Constanta la ITM Bucuresti. Mentionez ca eu sunt din Bucuresti, iar cartea de ... (vezi toată discuția)