Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Bună ziua! Am cumpărat un produs de pe un site , și ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Bună ziua! Am cumpărat un produs de pe un site , și am cerut ...

Bună ziua! Am cumpărat un produs de pe un site , și am cerut să se înlocuiască cu altul dar nu identic… au spus ca nu pot să îmi dea alt produs în loc doar același cu o altă mărime ! Problema este ca măsurile sunt cu croiala mică și de aceea am cerut alt model! Este legal să nu îmi ofere ceea ce doresc? Ei nu vor să dea la schimb alt model!!! Mulțumesc frumos!
Faceti retur si cumparati un produs nou. E posibil sa nu aiba masura ceruta, iar atunci va primiti contravaloarea inapoi
adriandimitriu, utilizator
cereti banii inapoi si va luati apoi ce doriti