Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara, Am o vecina a carui sot a murit in ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara, Am o vecina a carui sot a murit in noiembrie si intrebarea ...

Buna seara, Am o vecina a carui sot a murit in noiembrie si intrebarea ei este in cat imp poate sa depuna actele pentru a vedea daca jumatate din pensia sotului e mai mare ca si pensia ei
Nu exista nicio limitare de timp.
Poate sa depuna oricand doreste.