Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... O societate poate reveni la impozitul de 3% ?
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

O societate poate reveni la impozitul de 3% ?

O societate poate reveni la impozitul de 3% fara sa depaseasca plafonul si fara sa aibe angajati ?
george-neagu, moderator
Daca incepand cu ian 2023 a iesit de la micro nu mai poate reveni niciodata la micro ( daca nu se schimba legea cumva)