Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Media orelor lucratoare pe anul 2010
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Media orelor lucratoare pe anul 2010

Buna ziua, stie cineva care este media numarul orelor lucratoare pe anul 2010 ?
Inmultiti numarul de zile lucratoare din anul 2010 cu 8 si impartiti la 12.