Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna seara,as dori sa știu dacă o perioada de 4 ani ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna seara,as dori sa știu dacă o perioada de 4 ani lucrata ...

Buna seara,as dori sa știu dacă o perioada de 4 ani lucrata cu ctr de munca de 4 ore ca pensionara grad 3 de invaliditate se poate adăuga ca stagiu de cotizare în asa fel încât sa pot beneficia de pensie de invaliditate NEREVIZUIBILA.Mentionez ca sunt născută pe 01.04..1966 și la data pensionarii grad 3 am avutv31 ani și 9 luni.
Nu se adauga in plus , intrucat in aceeasi perioada aveti si stagiu de cotizare ca pensionar ..