Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... De ce nu pot trimite mesajul ?
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

De ce nu pot trimite mesajul ?

Editați ( apasati pe modifica)mesajul asta , puneti-l în el.
Aveți timp 30 de minute de la postare, apoi butonul nu mai e activ.
Este un mesaj tip copy-paste preluat de undeva? intrucat exista aceasta posibilitate de a nu se transmite mesajul.

Buna ziua,

Doresc sa pun o intrebare, expun o situatie si imi da "eroare interna" dupa ce se trimite intrebarea.
irina3073, utilizator