Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... CMI urmeaza sa schimbe sediul social in alt judet
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

CMI urmeaza sa schimbe sediul social in alt judet

La multi ani!
Un CMI urmeaza sa schimbe sediul social in alt judet. Medicul ramine cu domiciiul fiscal actual. Va rog care sunt pasi de urmat si unde trebuie initiata cererea.
Va multumesc anticipat pentru raspuns.
george-neagu, moderator
Mergeti la ONRC.
Gasiti aici detalii
[ link extern ]
Profesiile libere nu sunt inregistrate prin Registrul Comertului.
Atunci,mergeti unde ati inregistrat CMI si intrebati.