Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. Intra in calcul masteratul la vechime? ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. Intra in calcul masteratul la vechime? Multumesc ...

Buna seara. Intra in calcul masteratul la vechime? Multumesc
Masteratul nu constituie vechime in munca ... Munca prestata in temeiul unui contract individual de munca constituie vechime in munca.