avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1950 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara. Intra in calcul masteratul la vechime? ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara. Intra in calcul masteratul la vechime? Multumesc ...

Buna seara. Intra in calcul masteratul la vechime? Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:36, 4 Ianuarie 2024
Masteratul nu constituie vechime in munca ... Munca prestata in temeiul unui contract individual de munca constituie vechime in munca.
Masteratul nu constituie vechime in munca ... Munca prestata in temeiul unui contract individual de munca constituie vechime in munca.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Facultate MacsimMihai MacsimMihai buna ziua...am facut o facultate...si momentan sunt la master....in ultimii 3 ani(2 de facultate si unu de master) am si muncit la o benzinarie...as dori ... (vezi toată discuția)
Vechime in munca karl_holcroft karl_holcroft Buna seara, conform cim pe care l-am semnat, incadrarea este de sef serviciu marketing, de profesie sunt economist, iar faptul ca am studii superioare a fost ... (vezi toată discuția)
Munca prestata in baza unei conventii civile smartgirl smartgirl perioada de activitate,de munca, prestata in baza unei conventii civile, constituie vechime in munca,o luam in calcul la stabilirea transei de vechime?multumesc (vezi toată discuția)