Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Ce activități ar trebui înregistrate la Registrul ...
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Ce activități ar trebui înregistrate la Registrul Comerțului?

Ce activități ar trebui înregistrate la Registrul Comerțului? Sunt în căutarea clarității referitoare la înregistrarea vânzării unui joc, a unei abilități in joc, a câștigurilor provenite din reclame și a veniturilor obținute prin activități de freelancer pe platforme precum Fiverr. Apreciem orice informații sau ghidare în acest sens. Mulțumesc!
george-neagu, moderator
Pentru a primi un raspuns corect,trimiteti email,sunati sau mergeti la registrul comertului si intrebati.