Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Anul când a fost introdusă impozitarea pensiilor de ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Anul când a fost introdusă impozitarea pensiilor de peste 2000 ...

Anul când a fost introdusă impozitarea pensiilor de peste 2000 lei

Bună seara,
Am rugămintea să-mi spuneți în ce an a început impozitarea pensiilor care erau mai mari de 2.000 lei.
Eventual nr. legii.
Mulțumesc, o seară bună.
Mulțumesc pentru răspuns.