Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Din noua lege a pensiilor,360/24 ,nu rezulta daca : 1. ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Din noua lege a pensiilor,360/24 ,nu rezulta daca : 1. Se ia ...

Din noua lege a pensiilor,360/24 ,nu rezulta daca :
1. Se ia in calcul, la punctele de stabilitate si stagiul asimilat(facultate+armata)
2. Se iau in calcul si punctele obtinute in perioadele contributive ,lucrate si dupa iesirea la pensie pentru limita de varsta.
Va rog,daca se poate ,sa ma lamuriti pentru ca eu nu am reusit!
Va multumesc.
1 si 2-Nu se acorda puncte de stabilitate.