Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Un pensionar MAI, se poate angaja la o Societate pe ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Un pensionar MAI, se poate angaja la o Societate pe Acțiuni? ...

Un pensionar MAI, se poate angaja la o Societate pe Acțiuni?
Da, un pensionar MAI, se poate angaja la o Societate pe Acțiuni
Multumesc pentru raspuns.