Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Pot face o noua fisa de post fara act ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Pot face o noua fisa de post fara act aditional la ...

Buna ziua,
Pot face o noua fisa de post fara act aditional la cim? Fara schimbare de functie ?
Persoana este inspector resurse umane si mai nou are si atributii pe partea de salarizare si revisal
cum pot intocmi fisa de post astfel incat sa fie corecta legal?
Multumesc
Nici nu trebuie intocmita o noua fisa a postului , se poate emite doar o decizie cu noile atributii.