Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna ziua, Cetatean roman , stabilit in UE, care a ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna ziua, Cetatean roman , stabilit in UE, care a lucrat in ...

Buna ziua,
Cetatean roman , stabilit in UE, care a lucrat in Romania, doreste sa obtina un extras de contributie , pentru perioada lucrata.
Va rog , unde trebuie sa se adreseze cu cererea pentru obtinerea acestuia.
Multumesc anticipat pentru raspuns.
Extrasul de care amintiti poate fi emis numai de firmele unde a lucrat sau de firmele specializate in arhivare (din judetul unde au functionat acele firme) care au preluat arhiva acestor firme unde v-ati desfasurat activitatea.