Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Lucru in Romania pt o firma din Belgia
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Lucru in Romania pt o firma din Belgia

Bună ziua, urmează să fiu angajat de o firmă care nu are sediul în România. Cum as putea lucra la ei? Unde îmi sunt plătite taxele? Pot alege reședință fiscala în altă țară, dar sa locuiesc în România? Mulțumesc
george-neagu, moderator