Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua As vrea de la primarie o schita la zi cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua As vrea de la primarie o schita la zi cu tarlaua( plus ...

Buna ziua
As vrea de la primarie o schita la zi cu tarlaua( plus vecinii) unde se afla casa si gradina mea?
Ce ar trebui sa cer mai exact?
Multumesc
O adeverinta de rol poate fi utila.