avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1796 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna dimineața eu sunt acum in indemnizație de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna dimineața eu sunt acum in indemnizație de creștere copil ...

Buna dimineața eu sunt acum in indemnizație de creștere copil de la forței de muncă și copilul face 2 ani in iunie am drept la șomaj va mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 06:20, 17 Ianuarie 2024
Nu avem de unde sa stim noi daca aveti sau nu , din datele postate.

Detalii :
www.avocatnet.ro/forum/discu...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Absolventa facultate fara licenta, insarcinta Lorena2000v Lorena2000v Buna ziua! Am terminat facultatea fara examen de licenta in data de 02.06, examenul de licenta o sa il dau in iarna, sunt insarcinata si urmeaza sa nasc la ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, am câteva întrebări vă rog să mă ajutați... ... CristinaKB CristinaKB Bună ziua, am câteva întrebări vă rog să mă ajutați... 1.Din luna aprilie nu voi mai primi indemnizatia de crestere a copilului, se poate sa aplic ... (vezi toată discuția)
Indemnizația de somaj Gabygaby86 Gabygaby86 Buna ziua eu sunt in șomaj de la data de 15 februarie......iar acum sunt am rămas însărcinată.....întrebarea mea este pot beneficia de indemnizație? (vezi toată discuția)