Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna dimineața eu sunt acum in indemnizație de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna dimineața eu sunt acum in indemnizație de creștere copil ...

Buna dimineața eu sunt acum in indemnizație de creștere copil de la forței de muncă și copilul face 2 ani in iunie am drept la șomaj va mulțumesc.
Nu avem de unde sa stim noi daca aveti sau nu , din datele postate.

Detalii :
www.avocatnet.ro/forum/discu...