Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buba ziua! In opinia dv, activitatea de achizitii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buba ziua! In opinia dv, activitatea de achizitii publice se ...

Buna ziua!
In opinia dv, activitatea de achizitii publice se poate desfasura in subordinea Serviciului Financiar Contabilitate?
O baza legala imi puteti oferi?
Multumesc!
buiavasi, utilizator
Buna ziua!
Imi cer scuze pt insistenta pe marginea subiectului, dar doresc sa ma lamuresc referitor la urmatoarea situatie:
daca am un compartiment achizitii in subordinea serviciului economic, vi se pare ca exista vreo incompatibilitate in aceasta situatie si care ar fi aceea dpv legal?
Va multumesc si imi cer scuze inca o data pt insistenta!

Cornel Vasile a scris:

Nu este vorba de cearta, dar ati raspuns ca si cum as fi scris aiurea in mesajul postat.

buiavasi, utilizator
Legea mentioneaza doua situatii mentionate mai sus .. daca exista acest compartiment, in opinia mea, ar trebui sa fie separat de orice alt departament sau serviciu.