Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, In luna septembrie mi-au fost luat mai ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, In luna septembrie mi-au fost luat mai multe device-uri ...

Buna ziua,

In luna septembrie mi-au fost luat mai multe device-uri de catre politie, in luna decembrie s-a efectuat perchezitia informatica la care am asistat.

Voiam sa intreb daca se poate face o cerere prin care sa cer restituirea acestor device-uri cat mai repede?

Multumesc anticipat!
Buna ziua, Puteti sa faceti o cerere in acest sens, care se va aproba sau nu, motivat de situatie.