avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 929 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, In luna septembrie mi-au fost luat mai ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, In luna septembrie mi-au fost luat mai multe device-uri ...

Buna ziua,

In luna septembrie mi-au fost luat mai multe device-uri de catre politie, in luna decembrie s-a efectuat perchezitia informatica la care am asistat.

Voiam sa intreb daca se poate face o cerere prin care sa cer restituirea acestor device-uri cat mai repede?

Multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: trandafir2 , moderator 16:06, 22 Ianuarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna ziua, Puteti sa faceti o cerere in acest sens, care se va aproba sau nu, motivat de situatie.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Drept penal - device-uri luate de politie Rzvy999 Rzvy999 Buna ziua, voiam sa va intreb care sunt sansele sa primesc mai multe device-uri care mi-au fost luate de politie mai devreme de finalizarea dosarului? Voiam sa ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! ce se poate face in cazul in care mi-au fost luat ... Rzvy999 Rzvy999 Buna ziua! Ce se poate face in cazul in care mi-au fost luat mai multe device-uri de politie pentru a fi verificate mesajele de pe ele de aproximativ 9 luni ... (vezi toată discuția)
Salutare! cine poate sa îmi explice cum funcționează percheziția ... Rzvy999 Rzvy999 Salutare! Cine poate sa îmi explice cum funcționează percheziția informatică? Am câteva întrebări, la care nu găsesc răspuns precum: 1. Cat durează ... (vezi toată discuția)