Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Buna dimineața din nou Ioan cu aceeași problema. ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Buna dimineața din nou Ioan cu aceeași problema. Acum se agravează ...

Buna dimineața din nou Ioan cu aceeași problema. Acum se agravează treburile. Conducerea a făcut doar ședința de Cex pt a găsi rezolvare tuturor problemelor descoperite și prezentate de unii proprietari. Întrebarea mea este va rog pt o asa problema nu trebuie făcută Adunare Generala (art. 49 din lege e f clar). Va mulțumesc și aștept cu interes răspunsurile și sfaturile avizate ale dvs. Zi buna sa fie
In lege scrie clar care sunt atributiile presedintelui, comitetului, etc. si aveti varianta sa va adresati primariei ( compartiment specializat), instantei, etc., daca acestea nu sunt respectate.

Noi ce sfaturi sa va mai dam daca constatati si singur ca acestea nu sunt respectate?
Doar sa umplem forumul de mesaje...