avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 797 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Remuneratie comisie licitatie (lucrari) ???? ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Remuneratie comisie licitatie (lucrari) ???? URGEEEEENT!!!!

In baza carei legi o comisie de licitatie este platita? Cerere de oferta,lucrari.
Va rog,TEMEI LEGAL,sau macar sa-mi spuneti daca e vreo lege/ord. mai noua care interzice acest lucru!.Va multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: Rhadoo , utilizator 18:29, 1 Februarie 2010
legea achizitiilor publice nu interzice ca sa fie platita comisia...daca ordonatorul de credite o doreste
Va multumesc,doamna.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Abuz, participare la o licitatie publica popescu123456 popescu123456 Buna ziua , Am dorit sa asist la o licitatie publica organizata de Directia Generala a Finantelor Publice, licitiatie publica organizata in conformitate cu ... (vezi toată discuția)
Cine raspunde? ContSters69460 ContSters69460 Buna ziua, as dori sa va supun atentiei o speta mai ciudata. Am tot cautat in legislatia privind achizitiile o mentionare a raspunderii comisiei de atribuire ... (vezi toată discuția)
Caiet sarcini lucrari constructii jacqueline_k jacqueline_k O societate comerciala (privata) doreste sa dezafecteze o zona ocupata de constructii si instalatii, urmand ca pe terenul ramas liber sa se construiasca ... (vezi toată discuția)