Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Remuneratie comisie licitatie (lucrari) ???? ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Remuneratie comisie licitatie (lucrari) ???? URGEEEEENT!!!!

In baza carei legi o comisie de licitatie este platita? Cerere de oferta,lucrari.
Va rog,TEMEI LEGAL,sau macar sa-mi spuneti daca e vreo lege/ord. mai noua care interzice acest lucru!.Va multumesc anticipat.
legea achizitiilor publice nu interzice ca sa fie platita comisia...daca ordonatorul de credite o doreste
Va multumesc,doamna.