Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua! În legătură cu proiectul Ordinului de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua! În legătură cu proiectul Ordinului de ministru ...

Bună ziua! În legătură cu proiectul Ordinului de ministru din sept 2022 privind acordarea cert de handicap bolnavilor de cancer se mai știe ceva? Nu am mai auzit nimic!
ORDIN nr. 182/456/2022 este ultimul act normativ privind modificarea și completarea anexei la Ordinul ministrului muncii, familiei și egalității de șanse și al ministrului sănătății publice nr. 762/1.992/2007 pentru aprobarea criteriilor medico-psihosociale pe baza cărora se stabilește încadrarea în grad de handicap

CRITERII din 31 august 2007 medico-psihosociale pe baza cărora se stabilește încadrarea în grad de handicap
forma actualizata
[ link extern ]