avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Am cautat in legea 448/2006 si gasesc orice ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Am cautat in legea 448/2006 si gasesc orice in afara ...

Buna ziua. Am cautat in legea 448/2006 si gasesc orice in afara de bolile care se incadreaza la handicap.. Nu ar trebui sa inceapa cu asta? Unde sunt specificate?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 15:11, 7 Februarie 2024

ORDIN nr. 762/1.992/2007 pentru aprobarea criteriilor medico-psihosociale pe baza cărora se stabilește încadrarea în grad de handicap
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Listă boli pensie handicap luckyonro luckyonro O listă cu bolile care se încadrează în gradele de handicap pentru pensie de handicap există? (vezi toată discuția)
Bună ziua! În legătură cu proiectul ordinului de ministru ... Cristinica11* Cristinica11* Bună ziua! În legătură cu proiectul Ordinului de ministru din sept 2022 privind acordarea cert de handicap bolnavilor de cancer se mai știe ceva? Nu am ... (vezi toată discuția)
Lista bolilor care prelungesc cic de la 2 la 3 ani mare_melisa mare_melisa Buna ziua . As dorii sa stiu daca cineva stie care este lista bolilor care se incadreaza in prelungirea CIC de la 2 la 3 ani. (vezi toată discuția)