Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua. Am cautat in legea 448/2006 si gasesc orice ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua. Am cautat in legea 448/2006 si gasesc orice in afara ...

Buna ziua. Am cautat in legea 448/2006 si gasesc orice in afara de bolile care se incadreaza la handicap.. Nu ar trebui sa inceapa cu asta? Unde sunt specificate?

ORDIN nr. 762/1.992/2007 pentru aprobarea criteriilor medico-psihosociale pe baza cărora se stabilește încadrarea în grad de handicap
[ link extern ]