Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Daca nu facem partaj dupa divort si dorim sa vindem, ...
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Daca nu facem partaj dupa divort si dorim sa vindem, cine incaseaza ...

Daca nu facem partaj dupa divort si dorim sa vindem, cine incaseaza banii?
Amândoi. Fie jumi juma, fie în alte părți pe care le conveniti dvs.
Plata se poate face în contul fiecărui soț