Forum Discuţii juridice Executare silită Apelul. Instanta de fond a dat o sentinta provizorie. ...
Discuție deschisă în Executare silită

Apelul. Instanta de fond a dat o sentinta provizorie. O parte ...

Apelul. Instanta de fond a dat o sentinta provizorie. O parte din proces a executat sentinta integral . Are drept acea parte sa depuna apel principal dupa executarea integrala a sentintei ?
Buna ziua, in principiu, da dar trebuie analizate mai multe aspecte precum interesul, calitatea, etc. in functie de datele concrete din dosar.