Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Care este perioada standard de garantie la o persoana ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Care este perioada standard de garantie la o persoana juridica?

Care este perioada standard de garantie la o persoana juridica la achizitia unui calculator? O lege care stipuleaza acest aspect?
Va multumesc!
ion damaschin, utilizator
Nu e diferita garanția între persoana fizica și juridica.