Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua! Concediul de odihna aferent anului 2023, ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua! Concediul de odihna aferent anului 2023, neefectuat ...

Buna ziua!

Concediul de odihna aferent anului 2023, neefectuat in totalitate in cursul anul 2023, pana cand se poate efectua? Iunie 2025?
Sau s-a modificat ceva in aceasta privinta?

Multumesc frumos!

Nu exista termen in acesata privinta, ci doar obligatia angajatorului de a-l acorda pana la 01.07.2025.
multumesc frumos!