Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cine verifica activitatea si documentele unui ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cine verifica activitatea si documentele unui administrator care ...

Cine verifica activitatea si documentele unui administrator care lucrează mana în mana cu președintele asociației de locatari și care nu au vrut sa aibe o comisie de cenzori? Administratorul își mărește salariul la fiecare început de an cu acordul președintelui fără sa organizeze nici o ședință.
Exista la Primarii un compartiment care ar trebui sa se ocupe cu asociatiile da locatarisi/sau proprietari ... depuneti o sesizare acolo.