Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bună seara, Am o întrebare în legătură cu ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bună seara, Am o întrebare în legătură cu asociația de ...

Bună seara, Am o întrebare în legătură cu asociația de proprietari. Când nu mai locuiste nimeni în apartament fac cerere de scădere a persoanelor. Dar când după o perioada revin sa locuiesc la apartament tot asa fac cerere sa anunț câte persoane locuiesc? Administratora imi cere copie după a buletinele celor care locuiesc în apartament, mai este nevoie de când sa dat legea cu protecția datelor? Fondul de rulment și de reparații este obligatoriu?
Are nevoie de buletine ca sa-i treaca in cartea de imobil.
Da, fondurile sunt obligatorii, daca s-au votat in AG.