Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cartea tehnica a unei constructii
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cartea tehnica a unei constructii

Constructia condominiului dateaza din 1926 ;si a fost proprietatea statului roman pana in 1973 cand apartamentele au fost vandute locatarilor prin OJCVL(Oficiul judetean de constructie si vanzare locuinte)
Intrebare: unde se poate gasi cartea tehnica a constructiei?
Puteti intreba la primarie si la Inspectoratul de stat in ctii.