Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... conventiile civile de prestari servicii mai sunt ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

conventiile civile de prestari servicii mai sunt valabile?

Buna seara,
vreau sa incep o colaborare cu o firma, ca prestator de servicii de recrutare si selectie. Eu sunt angajat cu norma intreaga la alta firma. Va rog sa-mi transmiteti care sunt posibilitatile legale pentru colaborare, astfel incat firma sa ma poata plati in baza unui act juridic valabil.
Multumesc frumos.
1. Conventie civila de prestari servicii

2. Contract individual de munca.