avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 859 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Am primit decizia de pensionare anticipata, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Am primit decizia de pensionare anticipata, (03..01. ...

Buna ziua! Am primit decizia de pensionare anticipata, (03..01. 2024) in cat timp trebuie sa o pun in plata?
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:21, 30 Ianuarie 2024
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu exista termen limita de punere in plata ..se va pune in plata cand veti depune decizia de incetare a activitatii.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Dosar pensionare dream03 dream03 buna ziua ! am si eu o intrebare: daca mi-am depus dosarul de pensionare anticipata pe data de 05 03 2012 si am specificat in cerere ca doresc ... (vezi toată discuția)
Bună ziua, referitor la decizia de pensionare, am depus cartea ... teodora.nenciu teodora.nenciu Bună ziua, Referitor la decizia de pensionare, am depus cartea de muncă în data de 9 octombrie 2023 și am primit decizia în 06 martie 2024, după ... (vezi toată discuția)
Cand primesc prima pensie Dandumio Dandumio In data de 21 decembrie 2014 am primit de la comisie incadrarea in gr.I pensie invaliditate.Incetarea raporturilor de munca a inceput cu 31 decembrie 2014. ... (vezi toată discuția)