Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Am primit decizia de pensionare anticipata, ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Am primit decizia de pensionare anticipata, (03..01. ...

Buna ziua! Am primit decizia de pensionare anticipata, (03..01. 2024) in cat timp trebuie sa o pun in plata?
Nu exista termen limita de punere in plata ..se va pune in plata cand veti depune decizia de incetare a activitatii.