Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Evitarea dublei impozitari
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul nerezidenţilor şi reprezentanţelor

Evitarea dublei impozitari

Buna ziua. Cum ar trebuie sa procedez pentru evitarea dublei impozitari daca primesc in Romania pensie de urmas din Olanda? Multumesc anticipat.
Florina02, utilizator
Nu trebuie să faceți nimic.
Multumesc.