Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Buna seara. Sunt angajat la o firma ... incadrat cu ...
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Buna seara. Sunt angajat la o firma ... incadrat cu functia de sofer,si anumiti membrii din grupul conducerii in urma unor asa zise discutii,am fost obligat sa duc si sa aduc personal la munca. Spunandumise ca am masina de firma si ca nu am cum sa coment

Conduc masina firmei
Ati uitat sa spuneti care este problema.