avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 833 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pierdut buletin
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pierdut buletin

Ma puteti ajuta cu un raspuns? Mi-am pierdut buletinul care era pe adresa parintilor. As dori sa stiu daca pot sa-mi fac altul pe o alta adresa, eu stau in Bragadiru/Ilfov, iar parinti mei stau in Bacau si nu as vrea sa pierd timpul pe la Bacau. Mentionez ca sotia mea are buletin de Bragadiru. Multumesc!
Cel mai recent răspuns: Ana-Maria Dutescu , Avocat 12:08, 2 Februarie 2010
Daca gasiti pe cineva din Buc. sa va faca buletin, e ok.
Trebuie sa mearga cu dvs. la Serviciul de evidenta a populatiei cu contractul de casa in original (+copie).

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Luarea in spatiu - viza de resedinta enache81 enache81 buna ziua ! va rog din suflet sa ma ajutati si pe mine cu niste raspunsuri sau sfaturi cat mai repede cu putinta ..eu am buletin de provincie iar sotia buletin ... (vezi toată discuția)
Schimbarea buletinului performer189 performer189 salut, sotia mea a divortat de fostul barbat ea are nevoie sa-si schimbe buletinul in situatia de fata, am inteles ca nu se mai poate schimba la politie se ... (vezi toată discuția)
Va rog ajutati-ma: documente pierdute ibojka ibojka am pierdut buletin permis conducere ..care este pretul si ce acte trebuie...multumesc.. (vezi toată discuția)