Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pierdut buletin
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pierdut buletin

Ma puteti ajuta cu un raspuns? Mi-am pierdut buletinul care era pe adresa parintilor. As dori sa stiu daca pot sa-mi fac altul pe o alta adresa, eu stau in Bragadiru/Ilfov, iar parinti mei stau in Bacau si nu as vrea sa pierd timpul pe la Bacau. Mentionez ca sotia mea are buletin de Bragadiru. Multumesc!
Daca gasiti pe cineva din Buc. sa va faca buletin, e ok.
Trebuie sa mearga cu dvs. la Serviciul de evidenta a populatiei cu contractul de casa in original (+copie).