Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Buna ziua! Ma confrunt cu o problema! In luna ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Buna ziua! Ma confrunt cu o problema! In luna decembrie am primit ...

Buna ziua! Ma confrunt cu o problema! In luna decembrie am primit acest mesaj,, Incepe anul fara datorii. Achitati si lichidati debitul restant. Sunati acum la nr … Intrum Romania , mandatar al creditorului DDM INVEST III AG,,. Toate bune pana astazi cand am incercat sa scot banii de la ATM si nu am putut sa i scot. Mentionez ca ar putea fi o singura problema, un abonament la Vodafone in anul 2013. Daca ma puteti ajuta cu sfaturi v as fi recunoscator. Multumesc!
Vedeți intai de ce aveți contul blocat, intrebati la banca.
Apoi depuneti contestatie la executare daca într,adevăr e vb de Vodafone.