Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Soferul microbuzului care efectua transport elevi
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Soferul microbuzului care efectua transport elevi

buna ziua ! cum procedam daca soferul microbuzului care efectua transport elevi, a ramas fara permis?
george-neagu, moderator
Ii suspendati c.i.m. si angajati o alta persioana pe durata suspendarii c.i.m. ...
este angajatul primariei si lucrurile nu sunt asa simple, orice angajat nou vine in urma unui concurs, etc