Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... BUNA ZIUA! a fos amendat directorul societatii pentru ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

BUNA ZIUA! a fos amendat directorul societatii pentru viteza. ...

BUNA ZIUA! a fos amendat directorul societatii pentru viteza. Se poate contesta amenda pentru ca pv de contraventie s-a facut pe persoana fizica si nu amintenste nimic de persoana juridica pe care este inmantriculata masina condusa de director?Multumesc
nu. persoana juridica nu conduce masini.