Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua! Pentru înființarea firmei, in contractul ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua! Pentru înființarea firmei, in contractul de comodat ...

Buna ziua! Pentru înființarea firmei, in contractul de comodat se cere dreptul de folosinta a suprafetei. De la primarie mi s.a dat adeverinta pe toata suprafata casei. Imi puteti spune ce voi scrie in contract? Suprafata totala sau doar camera unde va fi biroul, care nu este trecuta in adeverinta separat?
doar camera unde va fi biroul.