Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna seara! In contractul de comodat, la comodanti ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna seara! In contractul de comodat, la comodanti trec numele ...

Buna seara! In contractul de comodat, la comodanti trec numele sotului si al meu, ambii fiind proprietari, si la comodatar firma si numele meu, eu fiind administratorul acesteia?Ex:
Se incheie prezentul contract intre
a. Nume prenume si Nume prenume....comodanti, si
b. SC.......comodatar
da